UČIVO NA ČTVRTEK 14.05.2020

13.05.2020, 19:00, ZŠ

Vážení rodiče,

děkuji Vám za včerejší účast na videokonferenci.

Pro mě to  bylo milé setkání, i přestože bylo na dálku. Je fajn, že jste stále plni optimismu a berete situaci se zdravým rozumem. Znova se budu opakovat, ale moc Vám děkuji za domácí přípravu vašich ratolestí.

Připomínám: Čestné prohlášení - datum do 15.5. a odevzdání též do 15.5. emailem nebo do schránky školy.

Nebude-li čestné prohlášení odevzdáno do daného termínu, dítě nemůže nastoupit 25.5. do školy na výuku.

Podívejte na UčíTelku - budou číst DĚ, TĚ, NĚ.

Slabikář - str. 95

fialový tulipán - čti slova ve sloupečcích

zelená fajfka - přečti slova, zakroužkuj správné slovo k obrázku

zavírací špendlík - dokonči věty, čarou přiřaď správné slovo, tři věty přepiš do sešitu RYBIČKY

tužka - doplň chybějící znaménka, se slovními spojeními tvoř věty

zelená fajfka - vyber jednu možnost a zakroužkuj

Matematika - PS - 4A - str. 16/1,2,4      POŽÁRNÍCI 16/3

Písanka č. 4: str. 24 piš samostatně

Za případné chyby ve stránkáchsmileyse předem omlouvám. Znamení, že by už toto  mělo skončit.

Online výuka: 8.00h.,13.00h - knížka na čtení, papír, tužka - vysvětlíme si odčítání do 20 s přechodem desítky a zase mi děti něco přečtou