UČIVO NA ČTVRTEK 23. 04. 2020

22.04.2020, 19:00, ZŠ

Vážení a milí,

dnešní výuka byla moc fajn. Velmi Vás chválím. Chválím děti i rodiče. Zvládáte to všichni úplně skvěle. Mám z toho velkou radost. (připadám si zbytečnácryingcryingcrying)

UČIVO NA ČTVRTEK:

SLABIKÁŘ: str. 79

růžový balonek - přečti slova pod obrázky, čti článek

zelená fajfka - přečti, vyber správné slovo a zakroužkuj, věty vyskládej

tužka - zakroužkuj slova, na které hudební nástroje se fouká

žlutý balonek - čti slova ve sloupečcích

PÍSANKA Č. 4: str. 9 malé f

DIKTÁT - RYBIČKY - VLASTNÍ JMÉNA: Eda, Oskar, Matěj, Filip, Ivan, Radek (na začátku se píší velká písmena, mezi slovy píšeme čárku, slova rozdělujeme podle slabik rozdělovacím znaménkem, píšeme na linky)

MATEMATIKA: str.8/1,3,6

POŽÁRNÍCI:M str.8/5

DOBROVOLNÝ ÚKOL:

Budu velmi ráda, když mi napíšete dopis. Myslím opravdický, zalepený v obálce a poslaný poštou. Buď můžete poslat dopis na adresu školy nebo  na adresu mně domů. Adresu školy si najdete na stránkách školy nebo v žákovské knížce. Adresu píšete na obálku. Rodiče Vám rádi pomohou. Už teď se moc těším. Vše samozřejmě píšeme psacím písmem.

Moje adresa: Jméno a příjmení (znáte)

Mansfeldova 802 (Název ulice a číslo popisné)

Praha 9 - Černý Most (Název města - část města)

198 00 (Směrovací číslo)