Učivo na středu 1. 04. 2020

31.03.2020, 17:15, ZŠ

Milé děti, milí rodiče,
zítra tu máme měsíc duben a bohužel, ještě doma budem.


Podle Vašich sms, meilů a fotografí usuzuji, že se máte dobře, snažíte se z této situace vytěžit co nejvíce dobrého a učení zvládáte na výbornou.yes Myslím tím opravdu Vás všechny, rodiče i děti. (kteří jste se mi ozvali) Mrzí mě, že pro některé z Vás, jako bych neexistovala.frown Nemám žádnou zpětnou vazbu o tom, jak pracujete, jak zvládáte učivo, jak se máte. Julčo, Jesico, Natko, Sárko, ozvěte se, na pár písmenek pro paní učitelku si prosím najděte čas.heart
Veškeré úkoly, které plníte a vypracováváte, si archivujte. Záleží jen na Vás, jakou formu zvolíte – desky, krabici, apod. Hotové pracovní sešity a písanky nevyhazujte. Až nám zase otevřou školu a já doufám, že to bude brzy, tak si všechno prohlédnu, zkontroluju.
K dnešnímu dni bychom měli mít vypracovaný pracovní sešit č. 3 z matematiky. Pokud Vám nějaké cvičení chybí, dopočítejte. Do konce týdne budeme procvičovat to, co jste se doposud naučili. V pondělí se vrhneme na počítání do dvaceti s přechodem přes desítku. Pokud máte možnost, cvičení, které sem vkládám, klidně si vytiskněte, ale jinak pište do požárníků.
Ve slabikáři nás čeká ještě několik písmenek a v písance taktéž. Kdo by si nevěděl rady, což nepředpokládám, využijte různých webových stránek a YouTube, kde najdete pomoc, popř. jsem na telefonu.
 

Učivo na zítřek:

SLABIKÁŘ: str. 65

SEŠIT RYBIČKY:opis ze slabikáře str.65/fialový balonek

SKLÁDACÍ ABECEDA:slož věty ze slabikáře str.65/modrý balonek

PÍSANKA:str. velké psací T – skládá se ze dvou částí. Nejdříve píšeme jako bychom chtěli psát velké psací P, ale při zatočení vlevo už nepokračujeme dál. Druhá část – nasadíme čepičku

MATEMATIKA:vypočítej sloupečky zpaměti, první a poslední napiš do sešitu požárníků a vypočítej

                         dále spočítej a napiš do sešitu požárníků, kolik je zde daných geometrických tvarů

                         výsledky domina zapiš do sešitu požárníků do dvou sloupečků, pouze výsledky, nekresli

do sešitu požárníků napiš do třech řádků, kolik je na hodinách hodin

 

   

 

P.S. Kdo jste si ve škole nevyzvedl sešity, učiňte tak co nejdřív. Děkuji. J.S.

 
« Zpět