UČIVO NA ÚTERÝ 21. 04. 2020

20.04.2020, 17:30, ZŠ

Vážení rodiče,


z dnešního setkání s vedením školy bych Vám chtěla touto formou předat několik informací:

1. Rodiče mají být v kontaktu s vyučujícím (email, skype, whatsap, messenger, sms) a předávat alespoň jednou týdně zpětnou vazbu týkající se výuky dítěte. (posílání jednoho z úkolů, které dítě vypracovalo během týdne, popř. co se mu daří či nedaří)
(Od uzavření škol nemám informace o Sárce, prosím dejte mi vědět, zda vše zvládáte, děkuji.)
 

2. Rodiče si mají promyslet, zda své dítě pošlou od 25. 05. 2020 do školy a za 14 dní závazně nahlásit skutečnou informaci emailem třídnímu učiteli. (Nutné z hlediska organizace výuky atd.)

Milé děti,
kromě toho, že nejste ve škole, se nic nezměnilo. Já i ostatní paní učitelky již některé dny do školy chodit budeme, jelikož se musíme připravit na toužebně očekávané otevření školy a také naplánovat mnoho věcí do dalšího ročníku. Doufám, že se do školy alespoň trochu těšíte. Mě už se po Vás moooooc stýská a jsem zvědavá, co všechno umíte, zvládáte, jaké máte zážitky a popř. zkušenosti. Vím, že jste všichni moc šikovní a že mě všichni mile překvapíte. Těším se na Vás všechny. Ještě to ale musíme několik dnů vydržet. A tak jako dny předešlé i dnes, učivo na zítra.

SLABIKÁŘ: str. 77

žlutý balonek – přečti slova, mají slabikotvorné r a l, tzn. r,l mohou tvořit slabiku

Růžový balonek – přečti slova, z každého barevného sloupečku slož jedno slovo(budou tedy 4 a pak je napiš psacím písmem do sešitu rybiček)

Zelený balonek – přečti článek a svými slovy ho převyprávěj

Zelená fajfka – čti věty a správné slovo podle článku zakroužkuj

PÍSANKA č.3: str. 16

MATEMATIKA: str. 7/1,3,6

   

 
« Zpět