Už se to blíží!!

11.05.2020, 08:07, ZŠ


Milá 4.A,


vaše přihlášky k výuce jsem úspěšně spočítala, vaše hesla do Sciotestů se mi na e-maily vašich rodičů také podařila rozeslat, takže nám nic nebrání dokončovat, opakovat, kontrolovat a těšit se na posledních společných pět týdnů školy před velkými, a hlavně regulérními prázdninami.

 


Čj = Sloh + Čtení: Dnes jsem pro vás tyto dva předměty spojila. Abyste se seznámili s prostředím Sciotestů, zaklikla jsem vám tam čtyři lehké testíky od třeťáků. Jsou opakovací, pracují s hezkými, krátkými texty a zatím jsem vám je časově neomezovala.


Přihlaste se pomocí vašich „crazyhesel“ a testíky si vyplňte. Výsledky si budu moct ověřit rovnou u vašich prací, takže mi nic nemusíte posílat. HURÁÁÁÁÁÁ!


Což ovšem neznamená, že jestli jste mi doposud neposlali některý z předchozích úkolů, nemůžete to ještě dohnat cool  A nezapomeňte, že všechny vaše výtvory chci reálně vidět, tzn. že mi je třeba při vycházce nebo cestou s rodiči na nákup „hoďte“ do školy. Stačí je nechat na recepci s označením 4.A  yes

 


Tak a teď ještě trochu Matematikyhttps://youtu.be/GlF61UErSb0  Pak se podívejte na str. 45 v knížce, tam je vše z videa ještě jednou vysvětleno.

Načež se zamyslete a pošlete mi odpověď na otázku: Které číslo na každé číselné ose (ne těch v knize) nemá svého „záporného“ kamaráda?

 


Pro dnešek máme hotovo!


Brzy nashle,
vaše tř.učitelka J.J.
 

 
« Zpět