VZKAZ OD P. VYCHOVATELKY

27.03.2020, 11:30, ZŠ

Vážení rodiče a účastníci školní družiny,

školní družina se bude snažit zasíláním na webové stránky jednotlivých oddělení o nápadité tvoření pro účastníky, kteří jsou nuceni zůstat v izolaci a alespoň tak pomoci odlehčit již vzniklou nelehkou situaci.

Případné i vaše nápady popř. fotodokumentaci prací vašich,, zlatíček" ráda uvítám na svém školním emailu. adamova@zs-spitalska.cz

Hodně zábavy při tvoření a hlavně zdravíčka přeje vychovatelka Soňa Adamová

P.S. Tak jako školní družina je to dobrovolné, není to samozřejmě povinné, jak kdo bude mít chuť, nebo třeba stačí jen pozdrav a i vaší fantazii se meze nekladou....

S paní vychovatelkami jsme se rozhodly, že Vám na naše družinové stránky budeme dávat inspirace na tvoření ke zkrácení času, který musíme všichni trávit doma.

Inspirace se budeme snažit co nejjednodušeji popisovat a popřípadě dodáme i fotografie, aby tvoření bylo radostí a ne starostí :).

Na oplátku bychom Vás chtěly poprosit o zpětnou vazbu, že byste nám poslali výtvory Vašich /našich dětí. :) My je pak umístíme na stránky jednotlivých družin, abychom viděly, jak se to dětem povedlo a také abychom si je fotkami vyzdobily.

Děkujeme za spolupráci a doufáme, že se Vám i dětem budou výrobky dařit.