ZÁŘÍ ZA NÁMI A DEVĚT MĚSÍCŮ PŘED NÁMI

06.10.2019, 18:18, ZŠ

Nelehké začátky jsme všichni překonali, na přelomu září a října jsme si odpočinuli a teď nás do Vánoc čeká tvrdá práce.


Měsíc září se nesl v poklidném duchu. I přesto, že jsme začali zvolna, byl to pro nás pro všechny nelehký začátek. Adaptaci na školní prostředí děti zvládly poměrně dobře a školu v přírodě si děti doufám užily, ikdyž nám počasí moc nepřálo.

Zítřek bude rozjezdový, aby děti neutrpěly šok, ale  už od středy začneme pořádně makat, jen se z nás bude kouřit. Razítka již vyměníme za známky, zapomínání úkolů se budeme vyvarovat a samostatně se budeme připravovat na výuku.

P. S. Děti na ŠVP udělaly velký pokrok, o něco málo zase dovyzrály a já pomalu poznávám jejich charaktery. Každý z nich je něčím vyjímečný a každý z nich je osobnost. Proto nebudeme spát na vavřínech a budeme je rozvíjet po všech stránkách.

                                                                                 Hezký zbytek neděle. Tř. uč. J. Součková

 

 
« Zpět