Zimní škola v přírodě 2013/2014

18.06.2014, 13:40, ZŠ

O letošní Zimní školu v přírodě byl tak veliký zájem, že jsme se museli rozdělit na dvě skupiny. Oba pobyty jsme navštívili nám již známý penzion Lumka v Jizerských horách, kde se o nás velmi pěkně starali a hlavně úžasně vařili.
 


Prvního termínu, který proběhl v termínu 3. -7. 2. 2014 se zúčastnili žáci 3. A, 4. A i B a 5. B. Do poslední chvilky jsme se modlili, aby napadl sníh, což se nakonec stalo necelý týden před odjezdem, a tak nám pustili vleky a my si užili parádní lyžovačku i snowboardování na čerstvém sněhu.
Druhá skupina vyrazila v termínu 17. – 21. 2. 2014, to jeli žáci 3. B, 5. A a 6. tříd. Počasí bylo jarní, nálada báječná, jen ty sněhové podmínky byly celkem mizerné. My jsme se tím ale v žádném případě nenechali zaskočit a využili jsme každého zbylého flíčku, abychom si zalyžovali. Jeden den jsme si vyrazili i na Tanvaldský Špičák, abychom tam mohli zdokonalit své již téměř dokonalé oblouky.
Hory opět nezklamaly, teď už nám zbývá se jen těšit na ty další a doufat, že bude příští rok alespoň trochu víc sněhu.

 
« Zpět