Zlatý list 2018

19.05.2018, 20:56, ZŠ

Zhodnocení naší účasti na obvodním a krajském kole přírodovědné soutěže Zlatý list.


Každý rok se pravidelně zúčastňujeme přírodovědné soutěže Zlatý list a poctivě se na ni připravujeme. Nedílnou součástí je práce pro přírodu. Vždy přemýšlíme, co lze v podmínkách naší školy udělat pro přírodu. Letos jsme například zachraňovali ježečka před nastupující zimou, na kterou nebyl dostatečně vykrmen.

Obvodní kolo se konalo ve dvou dnech 10.4. se konalo pro kategorii starší žáci a 9.4. pro kategorii mladší žáci. V kategorii starší žáci soutěžili za naši školu tři šestičlenné týmy z řad žáků 7. až 8. tříd. Soutěže se zúčastnilo několik týmů z různých základních škol a gymnázii a my jsme si odnesli v kategorii starší žáci 1. místo. Díky 1.místu, které pro nás získal tým Tarbíků z 8.B jsme postoupili do krajského kola, kde jsme se umístili na 6. místě. V kategorii mladší žáci soutěžili 3 týmy ze 6.A a získali jsme krásné 2. a 3. místo. 2.místo pro nás vybojoval tým Anonymní jeleni a 3. místo tým Vítezný list. V krajském kole pak Anonymní jeleni získali 4. místo. 

Za krásné výsledky pro naši školu všem zúčastněným žákům děkujem.:)

 

 
« Zpět