ZTRACENI VE ŠKOLE

25.06.2014, 20:00, ZŠ

ZTRACENI VE ŠKOLE
(26.6.2014 vyhodnocení projektu)
Cílem bylo uvědomit si jak děti prožívají svou existenci ve škole, co očekávají od svého života ve škole, srovnat si co chtějí za dobu,po kterou zde budou získat, kam chtějí dojít...
POPIS : na začátku 4.třídy si každý žák sám sobě napsal dopis,do kterého mohl napsat svoje radosti ,starosti,obavy,očekávání. Poté se dopis zapečetil a byl uložen u třídního učitele. Na konci školního roku 2013/14 jsme dopisy rozdali svým majitelům, bylo to pro všechny velké překvapení, někteří už ani nevěděli, co v dopisech psali, jiní porovnávali svoje představy s realitou. Někdo si nechal svoje „psaní“ pro sebe, jiní se podělili o zážitky s ostatními.
 


POPIS : na začátku 4.třídy si každý žák sám sobě napsal dopis,do kterého mohl napsat svoje radosti ,starosti,obavy,očekávání. Poté se dopis zapečetil a byl uložen u třídního učitele. Na konci školního roku 2013/14 jsme dopisy rozdali svým majitelům, bylo to pro všechny velké překvapení, někteří už ani nevěděli, co v dopisech psali, jiní porovnávali svoje představy s realitou. Někdo si nechal svoje „psaní“ pro sebe, jiní se podělili o zážitky s ostatními.
JIŘÍ KRUPIČKA

 
« Zpět