TÝDENNÍ PLÁNY

ŠKOLNÍ ROK 2019-2020

TÝDENNÍ PLÁN

9. 3. - 13. 3. 2020

Datum Den Čas Akce
9.3. Pondělí 14:15 Provozní porada
10.3. Úterý 12:10 Polytechnická výchova - Jarov - 6.A, 6.B, 6.C
11.3. Středa

8:00

 

8:55

 

 

14:00

 

14:00

Prohlídka Pražského hradu - 4.B, 5.B

 

Ukázkové hodiny v 1.třídách pro předškoláky z MŠ U Vysočanského pivovaru

 

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Kolem Klementina a Betlémské kaple

 

SZe - Náprstkovo muzeum

12.3. Čtvrtek  14:00  SZe - Náprstkovo muzeum
13.3. Pátek 10:00 Festival Jeden svět - Jeden svět na školách - 6.A - kino Ponrepo

 

TÝDENNÍ PLÁN

2. 3. - 6. 3. 2020

Datum Den Čas Akce
2.3. Pondělí    
3.3. Úterý 8:00 Projektový den 1.stupně - Barevné Velikonoce
4.3. Středa 8:00 Pražské poetické setkání - 2.stupeň
5.3. Čtvrtek

8:15

 

10:00

 

13:30

 

17:30

Obvodní kolo zeměpisné olympiády - vybraní žáci

 

Návštěva Městské knihovny - 6.B

 

Přípravný kurz pro budoucí prvňáčky

 

Noční čtení - 1.A, B, C - Spaní ve škole

6.3. Pátek 8:00 Amálčina pohádka - Kostel Šimona a Judy - 1.A

 

TÝDENNÍ PLÁN

17. 2. - 21. 2. 2020

Datum Den Čas Akce
17.2. Pondělí    
18.2. Úterý 8:00 Terénní akce - Srbsko - návštěva zimoviště netopýrů - 8.B
19.2. Středa

14:00

 

15:00

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Staroměstské náměstí

 

Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

20.2. Čtvrtek

8:00

 

9:00

 

10:00

 

14:00

Terénní akce - Srbsko - návštěva zimoviště netopýrů - 6.A,6.B,4.A

 

Koncert České filharmonie - Rudolfinum - 5.A + vybraní žáci 2.stupně

 

Testování žáků 7.tříd - Aj

 

Akce ŠD - Masopust

21.2. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

10. 2. - 14. 2. 2020

Datum Den Čas Akce
10.2. Pondělí

8:30

 

14:00

 

14:15

Obvodní kolo olympiády v Aj - vybraní žáci

 

Žákovská samospráva se zástupci SRPŠ

 

Provozní porada

11.2. Úterý

9:00

 

12:15

 

16:00

Školní kolo biologické olympiády - vybraní žáci

 

Polytechnická výchova - 6.třídy

 

Třídní schůzky - 4.B

12.2. Středa

 

 

 

 

13.2. Čtvrtek

8:00

 

13:00

Terénní akce - Srbsko - návštěva zimoviště netopýrů - 6.C

 

Recitační soutěž - 1.stupeň - Bumbálek

14.2. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

3. 2. - 7. 2. 2020

Datum Den Čas Akce
3.2. Pondělí

8:00

 

9:00

Slavní čeští skladatelé - Leoš Janáček - Kostel Šimona a Judy - 1.B

 

Návštěva Rudolfina - 1.B

4.2. Úterý    
5.2. Středa

8:30

 

10:30

Obvodní kolo olympiády v Aj - vybraní žáci

 

Zahájení výuky plavání 2.tříd

6.2. Čtvrtek    
7.2. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

27. 1. - 31. 1. 2020

Datum Den Čas Akce
27.1. Pondělí

8:30

 

10:00

Zimní škola v přírodě - Lumka, Zásada

 

Divadelní představení - Klára 38 + 47 - Divadlo U Hasičů - 9.A, 9.B

28.1. Úterý    
29.1. Středa    
30.1. Čtvrtek 8:00

Filmové představení - 5.B

 

Odpolední výuka dle rozvrhu

31.1. Pátek

 15:00

 

 

Příjezd ze Zimní školy v přírodě

 

Pololetní prázdniny

 

TÝDENNÍ PLÁN

20. 1. - 24. 1. 2020

Datum Den Čas Akce
20.1. Pondělí

8:30

 

8:30

 

14:00

Zimní škola v přírodě - Lumka, Zásada

 

Obvodní kolo olympiády z Čj - vybraní žáci

 

Žákovská samospráva

21.1. Úterý    
22.1. Středa 15:00 Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská 
23.1. Čtvrtek    
24.1. Pátek 15:00 Příjezd ze Zimní školy v přírodě

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

13. 1. - 17.1. 2020

Datum Den Čas Akce
13.1. Pondělí

8:00

 

 

 

 

8:00

 

 

 

14:15

 

16:15

 

17:00

 

Preventivní program - 1.hod. - 4.B

2.hod. - BOZ - Zimní škola v přírodě - 1.sk.

3.hod. - BOZ - Zimní škola v přírodě - 2.sk.

Preventivní program - 4.hod. - 2.C

 

Dopravní výchova - teorie - ve třídách

1. - 2.hod. - 3.A

3. - 4.hod. - 3.B

 

Pololetní pedagogická rada

 

Schůzka SRPŠ

 

Třídní schůzky - 1.stupeň

17:00 - 19:00 - Konzultace - 2.stupeň

14.1. Úterý

8:00

 

8:00

 

 

 

12:15

Přebor ve šplhu - celá ZŠ

 

Dopravní výchova - teorie - ve třídách

1.- 2.hod. - 4.B

3.- 4.hod. - 4.A

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B

15.1. Středa

8:30

 

8:00

 

 

 

14:00

Okresní kolo dějepisné olympiády - vybraní žáci

 

Dopravní výchova - teorie - ve třídách

1.- 2.hod. - 5.B

3.- 4.hod. - 5.A

 

Vlastivědná odpolední poznávací vycházka - Anežský klášter

16.1. Čtvrtek 11:00 Prezentace - Euroškola - 9.B
17.1. Pátek 8:55 Prezentace - Euroškola - 9.B

 

TÝDENNÍ PLÁN

6. 1. - 10. 1. 2020

Datum Den Čas Akce
6.1. Pondělí    
7.1. Úterý    
8.1. Středa    
9.1. Čtvrtek    
10.1. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

16. 12. - 20. 12. 2019

Datum Den Čas Akce
16.12. Pondělí    
17.12. Úterý 9:00 12. ročník Vánočního běhu do schodů - 4.-9.třídy
18.12. Středa 9:00 Filmové představení - 4.A, 4.B, 5.A, 5.B
19.12. Čtvrtek  

Filmové představení - 1.A,B,C,

Vánoční trhy - náměstí Míru - 3.B

Vánoční Praha - 6.A, 6.B

Karlštejn - vánoční dílny - 7.A, 7.B

20.12. Pátek

8:00

 

8:00

 

8:00

 

8:00

1. stupeň - Vánoční besídky ve třídách

 

Planetárium - 5.B

 

Vánoční besídka - 6.B, 6.C

 

Vánoční besídka - 1.vyuč.hod., pak odchází na filmové představení

 

TÝDENNÍ PLÁN

9. 12. - 13. 12. 2019

Datum Den Čas Akce
9.12. Pondělí 14:00 Provozní porada
10.12. Úterý

12:15

 

16:00

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B, 6.C

 

Vánoční dílny s rodiči - 1.B

11.12. Středa    
12.12. Čtvrtek

7:30

 

11:00

 

14:00

Jazykový poznávací výlet - Adventní Drážďany

 

Prezentace SOU Ohradní, Praha 4 - 9.B

 

EsVv - Kostel Panny Marie Sněžné - Betlémy, Vánoční trhy 

13.12. Pátek 9:00 Prezentace SOU Ohradní, Praha 4 - 9.A
 

 

TÝDENNÍ PLÁN

2. 12. - 6. 12. 2019

Datum Den Čas Akce
2.12. Pondělí 8:00 Vánoční fotografování - 1. stupeň
3.12. Úterý 8:00 Projektový den 1.stupně - Pohádkové Vánoce
4.12. Středa

7:30

 

14:00

 

14:00

Sběr starého papíru a víček

 

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Malá Strana a Pražské Jezulátko

 

Jarmark České spořitelny - 4.A

5.12. Črvrtek   Mikuláš
6.12. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

25. 11. - 29. 11. 2019

Datum Den Čas Akce
25.11. Pondělí    
26.11. Úterý

8:00

Koncert České filharmonie - Rudolfinum - vybraní žáci 6.-7.tříd

27.11. Středa

8:00

 

10:00

Národní muzeum - Výstava Tutanchamon - 6.B

 

Školní kolo olympiády v ČJ

28.11. Čtvrtek

8:00

 

8:00

Schola Pragensis - 8.-9.třídy

 

Štefánikava hvězdárna - 6.B, 6.C

29.11. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

18.11. - 22.11.2019

Datum Den Čas Akce
18.11. Pondělí    
19.11. Úterý

8:00

 

13:30

Abeceda peněz - 2.třídy

 

MS 1.stupně

20.11. Středa    
21.11. Čtvrtek

8:30

 

10:00

 

10:00

 

11:00

Knihovna Neratovice - 1.A

 

Výtvarná dílna - 5.A

 

Dějepisná olympiáda - školní kolo

 

Prezentace SŠ gastronomické a hotelové - 9.B

22.11. Pátek

8:30

 

9:00

Knihovna Neratovice - 1.C

 

Prezentace SŠ gastronomické a hotelové - 9.A

 

TÝDENNÍ PLÁN

11. 11. - 15. 11. 2019

Datum Den Čas Akce
11.11, Pondělí

14:15

 

17:00

 

18:00

Pedagogická rada

 

Třídní schůzky 1.stupně

 

Třídní schůzky 2.stupně

12.11. Úterý 12:15 Polytechnická výchova - 6.A, 6.B, 6.C
13.11. Středa 8:30 Projekt - Příběhy našich sousedů - Český rozhlas - vybraní žáci
14.11. Čtvrtek

8:00

 

10:00

 

14:00

Tradiční řemesla - 4.A

 

Výtvarné dílny - 1.B

 

SZe - Globální hrozby - Týden vědy a techniky AV

15.11. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

4. 10. - 8. 11. 2019

Datum Den Čas Akce
4.11. Pondělí 8:55 Program Tančíme v hodinách TV - 2. + 3. třídy
5.11. Úterý    
6.11. Středa

14:00

 

16:15

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Proměny Vysočan

 

Schůzka SRPŠ

7.11. Čtvrtek

8:30

 

8:30

 

10:30

 

14:00

Návštěva Úřadu práce - 9.A

 

Návštěva Městské knihovny Neratovice - 1.B

 

Návštěva Úřadu práce - 9.B

 

EsVv - Klementinum - Vývoj písemnictví + výtvarná dílna

8.11. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

28. 10. - 1. 11. 2019

Datum Den Čas Akce
28.10. Pondělí   Státní svátek
29.10. Úterý   Podzimní prázdniny
30.10. Středa   Podzimní prázdniny
31.10. Čtvrtek   Ředitelské volno
1.11. Pátek   Ředitelské volno

 

TÝDENNÍ PLÁN

21. 10. - 25. 10. 2019

Datum Den Čas Akce
21.10. Pondělí

8:30

 

9:45

Dopravní hřiště - 3.B

 

Dopravní hřiště - 3.A

22.10. Úterý

11:00

 

14:00

Školní kolo soutěže - Pražský glóbus

 

Projekt Příběhy našich sousedů Post Bellum - 5 žáků z 8.B

23.10. Středa

8:00

 

15:00

Muzeum hl. m. Prahy - 6.A

 

Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

24.10. Čtvrtek

8:00

 

8:00

Jarmark řemesel - 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

 

Návštěva Archivu bezpečnostních složek (projekt Příběhy našich sousedů - Post Bellum)

25.10. Pátek

8:55

 

9:00

Program Tančíme v hodinách Tv - 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

 

Muzeum hl. m. Prahy - 6.C

 

TÝDENNÍ PLÁN

14. 10. - 18. 10. 2019

Datum Den Čas Akce
14.10. Pondělí 14:00 Provozní porada
15.10. Úterý    
16.10. Středa

8:00

 

14:00

Deskohraní - 4.A

 

SZe - Kbely + Letecké muzeum

17.10. Čtvrtek 14:00 SZe - Kbely + Letecké muzeum
18.10. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

7. 10. - 11. 10. 2019

Datum Den Čas Akce
7.10. Pondělí

8:30

 

10:20

Dopravní hřiště - 4.A

 

Dopravní hřiště - 4.B

8.10. Úterý

8:30

 

9:00

 

12:15

Dopravní hřiště - 5.B

 

DDM - Stanice přírodovědců - 5.A

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B, 6.C

9.10. Středa

8:30

 

14:00

Návštěva České spořitelny a.s. - 4.A

 

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Královský letohrádek a Pražský hrad

10.10. Čtvrtek    
11.10. Pátek 9:00 Prezentace Obchodní akademie Vinořská - 9.A

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

30. 9. - 4. 10. 2019

Datum Den Čas Akce
30.9. Pondělí    
1.10. Úterý    
2.10. Středa    
3.10. Čtvrtek 8:00 Projektový den 2.stupně - Praha
4.10. Pátek    

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

23. 9. - 27. 9. 2019

Datum Den Čas Akce
23.9. Pondělí    
24.9. Úterý    
25.9. Středa    
26.9. Čtvrtek  17:00  Třídní schůzky - 4.A - náhradní termín
27.9. Pátek    

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

16. 9. - 20. 9. 2019

Datum Den Čas Akce
16.9. Pondělí

 

 

 

14:15

 

16:15

 

17:00

 

17:00

 

18:00

 

Po celý týden 2.stupeň projekt Edison

 

Provozní porada

 

Schůzka SRPŠ

 

Třídní schůzky 1.stupně  s výjimkou 1.tříd a 4.A

 

Schůzka rodičů žáků 9.tříd v ŠJ - volba povolání

 

Třídní schůzky 2.stupně

 17.9. Úterý     
 18.9. Středa     
 19.9. Čtvrtek     
 20.9. Pátek     

 

TÝDENNÍ PLÁN 

9. 9. - 13. 9. 2019

Datum Den Čas Akce
9.9. Pondělí

8:30

 

9:30

 

10:30

Dopravní hřiště - 3.B

 

Dopravní hřiště - 3.A

 

Dopravní hřiště - 4.B

10.9. Úterý

8:00

 

8:30

 

10:20

Fotografování 1. tříd pro MF Dnes

 

 Dopravní hřiště - 5.A

 

Dopravní hřiště - 4.A

11.9. Středa

8:00 

 

8:30

 

10:30

 Fotbalový turnaj - 2.stupeň - vybraní žáci

 

Dopravní hřiště - 5.B

 

Zahájení výuky plavání žáků 3.tříd

12.9. Čtvrtek    
13.9. Pátek    

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

2. 9. - 6. 9. 2019

Datum Den Čas Akce
2.9. Pondělí

8:00

 

8:45

 

9:00

 

10:30

 

11:00 -12:00

Slavnostní zahájení nového školního roku

 

Konec vyučování

 

Třídní schůzky 1.tříd

 

Zahajovací pedagogická rada

 

Výdej obědů

3.9. Úterý 8:00

TU ve svých třídách

Konec vyučování:   1.tř.-9:40

                                2.-5.tř.- po 4.vyuč. hodině

                                6.-9.tř.- po 5.vyuč. hodině

4.9. Středa

8:00

 

 

 

 

8:00

TU ve svých třídách

Konec vyučování: 1.tř.-9:40

2.-5.tř.- po 4.vyuč. hodině

6.-9.tř.- po 5.vyuč. hodině

 

Festival vědy - 5.B, 7.A, 7.B
 

5.9. Čtvrtek 8:00 Vyučování dle rozvrhů včetně odpoledního vyučování s výjimkou 1.tříd - 1.třídy - konec vyučování - 10:45
6.9. Pátek   1.třídy - konec vyučování - 10:45, od dalšího týdne běžný rozvrh