TÝDENNÍ PLÁNY

ŠKOLNÍ ROK 2018-2019

TÝDENNÍ PLÁN

29. 4. - 3. 5. 2019

Datum Den Čas Akce
29.4. Pondělí 10:00 Středověká Praha - Golem - 5.B
30.4. Úterý    
1.5. Středa   Státní svátek
2.5. Čtvrtek  

Projektový den 2. stupně - Města ČR

6.tř. - Poděbrady

7.tř. - Plzeň

8.tř. - Dobříš

9.tř. - Ostrava

3.5. Pátek 8:00

Projektový den 2.stupně - zpracování projektů

- konec vyučování dle rozvrhu

 

 

TÝDENNÍ PLÁN 

22. 4. - 26. 4. 2019

Datum Den Čas Akce
22.4. Pondělí   Velikonoční pondělí
23.4. Úterý    
24.4. Středa

8:00

 

8:30

 

10:20

 

15:00

Barvy světa: 1.- 2.hod.- 4.B, 2.- 4.hod.- 5.A + 5.B

 

Dopravní hřiště - 5.C

 

Dopravní hřiště - 4.B

 

Klub pro rodiče žáků ZŠ Špitálská

25.4. Čtvrtek

8:30

 

10:20

Dopravní hřiště - 4.A

 

Dopravní hřiště - 5.B

26.4. Pátek 8:30 Dopravní hřiště - 5.A

 

 

TÝDENNÍ PLÁN

15. 4. - 19. 4. 2019

Datum Den Čas Akce
15.4. Pondělí

 

 

8:00

Přijímací zkoušky na SŠ žáků 9.tříd

 

Přírodovědná soutěž - Zlatý list - mladší žáci

16.4. Úterý

 

 

12:15

Přijímací zkoušky na SŠ žáků 5. a 7.tříd

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B

17.4. Středa

 

 

10:00

Přijímací zkoušky na SŠ žáků 5. a 7.tříd

 

Knihovna Vysočany - 3.B

18.4. Čtvrtek   Velikonoční prázdniny
19.4. Pátek   Státní svátek

 

TÝDENNÍ PLÁN

8. 4. - 12. 4. 2019

Datum Den Čas Akce
8.4. Pondělí

8:55

 

14:00

 

16:15

 

17:00

 

18:00

Dopravní výchova 2.hod.- 4 .A, 4.B, 3.- 4.hod.- 5.A, 5.C

 

Pedagogická rada

 

Schůzka SRPŠ

 

Třídní schůzky 1.stupně

 

Třídní schůzky 2.stupně

9.4. Úterý

8:00

 

8:00

 

8:55

 

10:00

Mc Donald´s Cup - vybraní žáci 3.tříd

 

Přírodopisný program - Jurský park - 6.B

 

Dopravní výchva - 2.hod.- 3.B, 3.hod.- 3.A, 2.- 3.hod.- 5.B

 

Výtvarná dílna - 5.A - Radnice Prahy 9

10.4. Středa    
11.4. Čtvrtek

8:00 

 

8:00

Mc Donald´s Cup - vybraní žáci 5.tříd 

 

Sázení stromků - 6.B, 7.A, 8.A

12.4. Pátek 8:00 Přijímací zkoušky na SŠ - 9.třídy

 

TÝDENNÍ PLÁN

1. 4. - 7. 4. 2019

Datum Den Čas Akce
1.4. Pondělí 14:00 Provozní porada
2.4. Úterý   Zkoušky A2 - Flyers - vybraní žáci 7.tříd
3.4. Středa

9:00

 

14:00 - 17:00

 

 

Zemědělské muzeum - 4.B

 

Zápis do 1. tříd

- vyučování dle rozvrhu, 6.hod. končí v 13:05

- odpolední výuka odpadá

4.4. Čtvrtek

14:00 - 17:00

 

 

Zápis do 1. tříd

- vyučování dle rozvrhu, 6.hod. končí v 13:05

- odpolední výuka odpadá

5.4. Pátek

 

 

 

8:00

Ředitelské volno

Pedagogičtí pracovníci - školení

 

Zlatý list - vybraní žáci

 

TÝDENNÍ PLÁN

25. 3. - 29. 3. 2019

Datum Den Čas Akce
25.3. Pondělí    
26.3. Úterý    
27.3. Středa 15:00 Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská
28.3. Čtvrtek

11:00

 

 

Výtvarná dílna - Radnice Prahy 9 - 4.A

 

SZe - Pedagogické muzeum - Klárov

29.3. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

18. 3. - 22. 3. 2019

Datum Den Čas Akce
18.3. Pondělí

8:55

 

8:00

Ukázkové hodiny v 1.třídách pro předškoláky z MŠ U Vysočanského pivovaru

 

Preventivní program: por.Bc.Jan Holub: 1.hod.-8.B,   2.hod.-7.A,

3.hod.-8.A

19.3. Úterý

8:00

 

9:00

 

10:55

Projektový den 1.stupně - Otvírání jara

 

Recitační soutěž - obvodní kolo - vybraní žáci - Radnice P 9

 

Preventivní program: Než užiješ alkohol, užij mozek: 4.hod.-7.A,

5.hod.-7.B

20.3. Středa

8:55

 

9:00

Ukázkové hodiny v 1.třídách pro předškoláky z MŠ U Vysočanského pivovaru

 

Recitační soutěž - obvodní kolo - vybraní žáci - Radnice p 9

21.3. Čtvrtek

8:00

 

10:00

Den otevřených dveří v 1.ročnících

 

Výtvarná dílna - 5.B

22.3. Pátek 8:00 Program Barvy světa: 1.-2.hod.- 3.A + 3.B, 3.-4.hod.- 4.A + 5.C

 

TÝDENNÍ PLÁN

11. 3. - 15. 3. 2019

Datum Den Čas Akce
11.3. Pondělí

8:55

 

14:00

 

18:00

Ukázkové hodiny v 1.třídách pro předškoláky z MŠ U Vysočanského pivovaru

 

Provozní porada

 

Mimořádná TS pro rodiče žáků 2.stupně, následuje TS pro rodiče žáků 7.A

12.3. Úterý 12:30 Polytechnická výchova - 6.A, 6.B
13.3. Středa

8:55

 

10:00

Ukázkové hodiny v 1.třídách pro předškoláky z MŠ U Vysočanského pivovaru

 

Návštěva Městské knihovny Vysočany - 6.A

14.3. Čtvrtek    
15.3. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

4. 3. - 8. 3. 2019 

Datum Den Čas Akce
4.3. Pondělí 8:00 Recitační soutěž - 2.stupeň
5.3. Úterý 9:00 Divadlo S + H - 4.B
6.3. Středa    
7.3. Čtvrtek

10:00

 

14:00

 

 

Výtvarná dílna - 5.C

 

Odpolední poznávací vlastivědná vycházka - Kolem Klementina a

Betlémské kaple

 

Spaní ve škole - 9.A

8.3. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

25. 2. - 1. 3. 2019

Datum Den Čas Akce
25.2. Pondělí    
26.2. Úterý 8:30 Obvodní kolo soutěže v Aj - vybraní žáci
27.2. Středa

8:30

 

8:30

 

8:30

 

15:00

Post Bellum - workshop - vybraní žáci

 

Řemesla 2019 - 5.A, 5.B, 5.C

 

Obvodní kolo zeměpisné olympiády - vybraní žáci

 

Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

28.2. Čtvrtek 8:00 Post Bellum - vybraní žáci
1.3. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

11. 2. - 15. 2. 2019

Datum Den Čas Akce
11.2. Pondělí

14:00

 

14:00

Schůzka žákovské samosprávy se zástupci SRPŠ v 6.A

 

Provozní porada

12.2. Úterý 12:30 Polytechnická výchova - 6.A, 6.B
13.2. Středa    
14.2. Čtvrtek 14:00 Masopustní karneval - školní jídelna
15.2. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

4. 2. - 8. 2. 2019

Datum Den Čas Akce
4.2. Pondělí 11:50 Testování Aj - 7.ročníky
5.2. Úterý 11:50 Školní kolo biologické olympiády - vybraní žáci 8.-9.tříd
6.2. Středa 10:30 Zahájení výuky plavání 2.tříd
7.2. Čtvrtek

10:00

 

14:00

Školní kolo biologické olympiády - vybraní žáci 6.-7.tříd

 

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Staroměstské náměstí

8.2. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

28. 1. - 1. 2. 2019

Datum Den Čas Akce
28.1. Pondělí   Zimní škola v přírodě - 2. turnus - sraz před školou v 8:30
29.1. Úterý    
30.1. Středa    
31.1. Čtvrtek 10:00 Praha Karla IV. - Dům U Zlatého prstenu - 7.B
1.2. Pátek   Pololetní prázdniny

 

TÝDENNÍ PLÁN

21. 1. - 25. 1. 2019

Datum Den Čas Akce
21.1. Pondělí

 

 

9:00

Zimní škola v přírodě - 1. turnus

 

Post Bellum - workshop animace - 2.část - vybraní žáci 8.B - Aeroškola

22.1. Úterý    
23.1. Středa 15:00 Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská
24.1. Čtvrtek    EsVv - Muzeum hl.m. Prahy - Slabikář návštěvníků památek - návrat okolo 16:45
25.1. Pátek   Příjezd ze Zimní školy v přírodě - 1. turnus

 

TÝDENNÍ PLÁN

14. 1. - 18. 1. 2019

Datum Den Čas Akce
14.1. Pondělí

8:00

 

9:00

 

14:00

 

16:15

 

17:00

 

17:00

Školení BOZ k zimní škole v přírodě - 1.turnus - v ŠJ

 

Školení BOZ k zimní škole v přírodě - 2.turnus - v ŠJ

 

Pedagogická rada

 

Schůzka SRPPŠ

 

Třídní schůzky 1.stupně

 

17:00 - 19:00 - konzultace 2.stupně

15.1. Úterý

8:00

 

8:00

 

8:55

 

10:00

 

12:30

Návštěva poslanecké sněmovny - 7.B

 

Dopravní hřiště - 3.A

 

Dopravní hřiště - 3.B

 

Dopravní hřiště - 4.B

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B

16.1. Středa

8:00

 

10:00

Dopravní hřiště - 4.A

 

Dopravní hřiště - 5.B

17.1. Čtvrtek

8:00

 

10:00

 

11:00

Dopravní hřiště - 5.A

 

Dopravní hřiště - 5.C

 

Vv dílny - 4.A

18.1. Pátek 8:00 Prezentace Klubu Harfika - MČ Praha 9 - pí. Čermáková (cca 5 minut v každé třídě)

 

TÝDENNÍ PLÁN

7. 1. - 11. 1. 2019

Datum Den Čas Akce
7.1. Pondělí    
8.1. Úterý 10:00 Projekt VZP - Prevence úrazů - 8.B
9.1. Středa    
10.1. Čtvrtek 14:00 Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Anežský klášter
11.1. Pátek 10:55 Projekt VZP - Prevence úrazů - 8.A

 

TÝDENNÍ PLÁN

17. 12. - 21. 12. 2018

Datum Den Čas Akce
17.12. Pondělí

8:00

 

9:00

 

14:00

Preventivní program: 1.-2.hod.-4.A, 3.-4.hod.-1.B

 

Cinestar Černý Most - filmové představení - 9.A, 9.B

 

Žákovská samospráva

18.12. Úterý

9:00

 

9:00

 

10:00

 

12:30

Cinestar Anděl - filmové představení - 3.A, 3.B, 4.A

 

11. ročník - Vánoční běh do schodů

 

Školní kolo zeměpisné olympiády - vybraní žáci

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B

19.12. Středa 6:45 Adventní jazykový výlet do Drážďan - vybraní žáci
20.12. Čtvrtek

8:00

 

 

 

 

15:30

2.B - Vánoční trhy na náměstí Míru

6.A - Vánoční Praha

6.B - Vánoční Praha

9.A - Malá Strana - Kostel sv. Mikuláše a Pražské jezulátko

 

Vánoční atrium - akce školní družiny, bude upřesněno v letáčcích

21.12. Pátek 8:00

1. - 4. třídy - vánoční besídky

5. třídy - vánoční besídky, poté filmové představení

6. třídy - vánoční besídky

7. třídy - filmové představení

8. třídy - vánoční besídky, poté filmové představení

9. třídy - vánoční besídky

 

TÝDENNÍ PLÁN

10. 12. - 14. 12. 2018

Datum Den Čas Akce
10.12. Pondělí

9:00

 

14:00

Projekt Paměť národa - workshop, vybraní žáci 8.B

 

Provozní porada

11.12. Úterý    
12.12. Středa 8:00 Sběr starého papíru a víček
13.12. Čtvrtek 14:00 Odpolední poznávací vlastivědná vycházka - Malá Strana a Pražské jezulátko
14.12. Pátek 8:00 Preventivní program: 1.-2.hod.- 5.A,  3.-4.hod.-1.C

 

TÝDENNÍ PLÁN

3. 12. - 7. 12. 2018

Datum Den Čas Akce
3.12. Pondělí

10:00

 

15:00

Vánoční betlémy - Loretánské náměstí - 9.A

 

Vánoční jarmark u České spořitelny - 5.C

4.12. Úterý

8:00

 

8:00

 

9:00

Projektový den 1.-4.třídy - Předvánoční čas

 

Vánoční dílny - Mělník - 5.B

 

Divadlo Kámen - Slečna Julie - 9.A, 9.B + část 8.A + část 8.B

5.12. Středa 8:00 Mikuláš
6.12. Čtvrtek

14:00

 

15:00

Vánoční trhy v ŠJ - 14:00 - 16:00

 

Vánoční jarmark u České spořitelny - 5.A

7.12. Pátek 10:00 Divadlo Gong - Vánoční koleda - 1. + 2.třídy

 

TÝDENNÍ PLÁN

26. 11. - 30. 11. 2018

Datum Den Čas Akce
26.11. Pondělí 15:00 Vánoční jarmark u České spořitelny - 5.B
27.11. Úterý 8:00 Výtvarná dílna - Loutka  - 1. - 2.třídy
28.11. Středa 15:00 Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská
29.11. Čtvrtek

8:00

 

14:00

Preventivní program: 1.- 2.hod.- 4.A,  3.- 4.hod.- 8.A

 

SZe - Národní muzeum

30.11. Pátek

8:00

 

10:00

Preventivní program: 1.- 2.hod.- 5.C,  3.- 4.hod.- 5.B

 

Městská knihovna - 6.A

 

TÝDENNÍ PLÁN

19. 11. - 23. 11. 2018

Datum Den Čas Akce
19.11. Pondělí

8:30

 

10:00

Pražské kolo - Pražský glóbus - zástupce ze 7. ročníku

 

Akce Paměť národa - vybraní žáci 8.B

20.11. Úterý 8:30 Pražské kolo - Pražský glóbus - zástupce z 9. ročníku
21.11. Středa

8:00

 

9:00

 

11:50

Vánoční fotografování 1. stupně

 

Návštěva Městské knihovny - 7.B

 

Prezentace SŠ elektro - Jesenická

22.11. Čtvrtek

8:00

 

8:00

 

8:00

 

 

Schola Pragensis - 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

 

Turnaj ve florbalu - vybraní žáci 2.stupně

 

Preventivní program: 1.- 2.hod.- 7.A,  3.- 4.hod.- 7.B

 

SPř - Dny geografie na PřF

23.11. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

12. 11. - 16. 11. 2018

Datum Den Čas Akce
12.11. Pondělí

14:00

 

16:15

 

17:00

 

18:00

Pedagogická rada

 

Schůzka SRPPŠ

 

Třídní schůzky 1.stupně

 

Třídní schůzky 2.stupně

13.11. Úterý

8:00

 

10:00

 

12:30

Preventivní program: 1.- 2.hod.- 3.B, 3.- 4.hod.- 8.B

 

Vv dílny - 5.A

 

Polytechnická výchova - 6.A, 6.B

14.11. Středa

8:00

 

9:00

 

11:50

 

15:00

Projektový den - Předvánoční čas - 5.A, 5.B, 5.C

 

Návštěva Městské knihovny - 7.A

 

Prezentace SŠ stavební J. Gočára - 9.B

 

Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

15.11. Čtvrtek

8:00

 

10:00

 

12:45

 

 18:00

IT soutěž - Úžlabinská informatika - vybraní žáci 2.stupně

 

Vv dílny - 5.B

 

Prezentace SŠ stavební J. Gočára - 9.A

 

Informační schůzka k zimní škole v přírodě - školní jídelna

16.11. Pátek 9:00 Divadlo Kámen - Z pohádky do pohádky - 4.A, 4.B

 

TÝDENNÍ PLÁN

5. 11. - 9. 11. 2018

Datum Den Čas Akce
5.11. Pondělí    
6.11. Úterý 11:00 Výtvarné dílny - 5.C
7.11. Středa  8:55  Týden vědy - Vyšší houby - 2. - 6. hodina
8.11. Čtvrtek

 

 

 

 

10:00

 

 

 

14:00

Workshop - Jak psát scénář - 1.-2. hod. - vybraní žáci z 8. B - projekt Paměť národa

  

Preventivní program: 1.- 2.hod. - 9.A, 3.- 4.hod. - 9.B

 

Jarmark řemesel - 8.A, 8.B, 9.A

 

EsVv -  Výtvarná dílna: Abstraktní expresionismus - Pragovka, Praha 9

 

Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Proměny Vysočan

9.11. Pátek  8:00  Školení dentální hygieny - 4. a 5. třídy

 

TÝDENNÍ PLÁN

29. 10. - 2. 11. 2018

Datum Den Čas Akce
29.10. Pondělí   Podzimní prázdniny
30.10. Úterý   Podzimní prázdniny
31.10. Středa

11:50

 

15:00

Prezentace SŠ výpočetní techniky - 9.B

 

Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

1.11. Čtvrtek

12:45

 

14:00

Prezentace SŠ výpočetní techniky - 9.A

 

SPř - Pitva žížaly - PřFUK

2.11. Pátek 10:00 Anglické divadlo - The Secret Diary of Adrian Mole - 5.A, DDM Ulita

V tomto týdnu proběhne v 5. ročnících anonymní dotazníkové šetření týkající se podpory zdraví dětí. 

 

TÝDENNÍ PLÁN

22. 10. - 26. 10. 2018

Datum Den Čas Akce
22.10. Pondělí 14:00 Žákovská samospráva
23.10. Úterý

8:00

 

10:00

Turnaj ve stolním tenisu - vybraní žáci 

 

Pražský glóbus - vybraní žáci

24.10. Středa 11:50 Prezentace OA Satalice - 9.B
25.0. Čtvrtek 12:45 Prezentace OA Satalice - 9.A
26.10. Pátek    

 

TÝDENNÍ PLÁN

15. 10. - 19. 10. 2018

Datum Den Čas Akce
15.10. Pondělí    
16.10. Úterý

11:50

 

13:00

Prezentace SŠ Trivis - 9. třídy