>>> Vstoupit do žákovské knížky <<<

Jak získat nové heslo

Pokud jste zákonný zástupce žáka a nemáte uživatelské jméno a heslo, sdělte prosím svoji osobní emailovou adresu třídnímu učiteli, vyčkejte na potvrzení, že váš email byl zaevidován pro účely změny hesla, a následně použijte funkci zapomenuté heslo (návod zde).

Jak obnovit zapomentuté heslo

V případě, že jste již žákovskou knížku používali a ztratili jste uživatelské jméno nebo heslo, je tento odstavec určen pro Vás.

• Pokud jste v minulosti dostali od třídního učitele papírový proužek s jménem a heslem, postupujte podle odstavce "Jak získat nové heslo" výše.
  • Pokud jste si heslo do žákovské knížky vytvořili sami promocí funkce zapomenuté heslo, jednoduše tuto funkci použijte znovu (návod zde).

Rozvrhy tříd naleznete po kliknutí na tento odkaz

jako samostatnou stánku, kterou můžete prohlížet bez nutnosti zadávat heslo. Detailnější informace jsou dostupné po přihlášení do žákovské knížky.